Sebetrýznící online koučink

Bezplatný průvodce Vaší osobností

Někdy je důležité se dokázat zastavit, třeba jen na chvíli, a udělat si pořádek v tom, kým jste, jak Vás ostatní vnímají, a na čem Vám skutečně záleží. Pomáhá to v určování priorit, ale i v tom, že:

  • Víte, co na Vás platí a co Vám naopak ubírá síly
  • Znáte svoje hranice, za které nechcete jít
  • Dokážete motivovat sebe, a tím i ostatní
  • Odhadnete snadněji způsob, jakým podpořit motivaci ostatních
  • Víte, na čem dál pracovat

 

Sebetýrací koutek je bezplatné sebekoučování spojené s osobním rozvojem. Slouží všem Vám, kteří se obáváte setkání s kouči, nebo na to prostě nemáte finance, případně se domníváte, že na to nemáte čas. Tento nástroj je ideální v okamžiku, kdy:

  • Jste nespokojení ve vztahu, v práci či v životě
  • Ztrácíte pevnou půdu pod nohama
  • Dokončujete školu a přemýšlíte, co budete dále dělat
  • Rozhodujete se o důlěžité věci (změna práce, výběr tématu diplomové práce, volba vysoké školy, apod.)

 

Teď už k meritu věci

V rámci tohoto modulu představuji 5 základních cvičení, které jsou zakončeny A4 pdf. osobním profilem, se kterým můžete pracovat v průběhu času. Tento profil je určený výhradně Vám pro připomenutí a shrnutí toho, co o sobě už víte, nebo o sobě zjistíte.

Celý modul je možné stihnout za cca 60 minut. Na konci stránky můžete projít celým modulem pomocí průvodce.

 

Co Vás čeká v průběhu modulu:

Mohl bych vymyslet nový nástroj sloužící k tomu, abyste získali profil osobnosti, nebo Vám doporučím už existující. Jeden z nejlepších a bezplatných nástrojů dostupných online je nástroj www.16personalities.com/cs

Čas: 15 minut

Součástí tohoto kroku je upravená varianta tzv. Jokariho okna, která umožňuje poměrně efektivní náhled na sebe z více stran. Možná to bude bolet, ale zvládnete to!

Čas: 15 minut

Velice jednoduchý nástroj pro rozpoznání toho, co mi dává šťávu a co mi ji bere. Během 20 minut Vám z toho vypadne poměrně jasný popis priorit.

Čas: 20 minut

V rámci této části se zaměříme více na shrnutí a na to, co potřebujete pro svoji práci, nebo co vyžadujete po ostatních. Hodí se to výborně pro zaměstnavatele, partnery, nebo i spolužáky a pedagogy.

Čas: 20 minut

Jedná se o bezplatné sebekoučovací trýznění. Pokud do toho chcete jít, věnujte si dostatek času a prostoru, ať to má smysl! Díky…

Vyhraďte si čas alespoň 60 minut. Pokud přece jen preferujete osobní schůzku, dejme si spolu kafe a uvidíme. Pokud to chcete online bez člověka proti Vám, tady je tlačítko.

Do modulu

Online sebetrýznící koučování

Není nad to pracovat na tom, aby svět byl lepším místem pro život. Věc se má tak, že to Vy jste tím, kdo definuje kritéria toho, co znamená to "lepší".

This quiz is for logged in users only.