Antonín Ferdan

r. 1987

Profese

Pracuji s rozvojem start-upů, ale i malých a středních podniků. Umím najít úzká hrdla a identifikovat řešení, být oporou majitelům a umožnit rozvoj firmy. 

Od roku 2009 aktivně pracuji s různými cílovými skupinami i tématy. Mám i certifikovaný kurz koučinku, ale zároveň rozsáhlou praxi nejen z byznys koučování, ale i v práci s týmem a rozvojem projektů.

Od roku 2006 pracuji jako facilitátor a moderátor rozličných typů akcí. Mám zkušenosti se SCRUM metodikou, mediací i moderací v ,,zábavném" průmyslu. Vždy jde o záměr a očekávaný přínos.

Vzdělání

Jsem vystudovaný učitel. Dokonce jsem se učení věnoval a rozvíjel se v něm. Baví mě to. Stát před 25 kosmetičkami je větší životní výzva než stát před představenstvem Škoda Auto, a.s.

Od roku 2009 mám vlastní neziskovou organizaci. Díky tomu jsem procestoval svět a učil se učit, být konzultantem, průvodcem, koučem a především získat dovednosti v komunikaci s opravdu různorodými skupinami a týmy. 

Cíleně jsem pobyl i v korporátu. Bylo to skvělé! Vytvořit IT systém pro optimalizace a inovace od zaměstnanců pro 30.000 uživatelů, a sladit potřeby managementu, odborů, ale i dělníka na lince, to byl prostor, kde se naučíte víc, než si dovedete představit. 

Z jiného soudku:

0
let, abych...

Hmm...

Už toho víte ze čtení poměrně dost a více na web nemohu dát. Teď už zbývá jen to kafe. 

Na kafe